Ottó Katalin lett a Váci-NKSE új vezetőedzője

vacinksekicsi A Váci NKSE felnőtt csapatának felkészítéséért a továbbiakban Ottó Katalin fog felelni!

 

 

 

A tősgyökeres váci Ottó Katalin, korábban már két alkalommal, beugró megbízott edzőként, másodállásban tanári állása, valamit az ifjúsági csapat irányítása mellett már részt vett a felnőtt csapat szakmai felkészítésében, azonban a mostani kinevezéssel kizárólag a felnőtt csapat munkáját irányítja majd!
Kati az egyesületünknél, valamint a jogelőd csapatokban töltött játékos pályafutás után, immár több mint 23 éve irányítja a különböző utánpótlás korosztályokat, nevéhez fűződik egyesületünk egyetlen országos bajnoki címe, amelyet 2014-ben nyert meg az ifjúsági csapattal!
Nevelő edzője volt többek között a jelenleg is az Olimpiára készülő Bíró Blankánk és Helembai Fannynak, vagy éppen a korábbi válogatott Mészáros Reának, valamit a felnőtt keretet már 10 éve erősítő Szondi Zsófiának is!
Az ifjúsági csapat irányítását, az eddig a serdülőkkel dolgozó Solymos Andrea veszi át, aki korábban az egyesületet játékosként 5 szezont töltött Vácon!

 

Partnereink

print

 

 Váci állásajánlatok!

jooble

 

segitokezek

 dunakanyarlogo

 

ai logo

 

vaciegyhazmegye logo k

 

tragor ignac logo

 

konyvtar

 

vendegvarok

 

mouseoleumlogo

  

Hirdetőink

borzsonyvendeghazkicsiborito

 

royal

 

duplexkicsi

 

starthibokicsi

 

mouseoleumlogo

 

klimasz logo

 

Royal Fitness logo

 

vipbizt

 

rubraetterem logo

 

repetabisztro logo

 

hbmultimedia